IK-32:n ratapyöräilyn SM-mitalit

Miesten suomenmestaruusmitalit

Aika-ajo 1 km

1948   II Viljo Pyykkönen  
1975   III Pentti Balk (*)
1975   III Risto Holmsten (*)
1976   II Risto Holmsten  
1998   III Janne Hänninen  
2003   II Janne Hänninen  

(*) = sama aika

Takaa-ajo 4 km

1933   I Åke Bergholm
1933   III Nils Bergholm
1934   III Birger Ostrow
1947   III Viljo Pyykkönen
1949   III Viljo Pyykkönen
1950   II Viljo Pyykkönen
1951   II Aulis Sivén
1951   III Aatos Sivén
2000   III Pasi Ahlroos
2016   II Kari Pajanne
2022 I Trond Larsen

Eräajo

1934   I Thor Porko
1934   II Nils Bergholm
1944   III Björn Sederströrn
1948   II Olavi Linnonmaa
1948   III Aarre Vahtera
1950   II Aarre Vahtera
1952   III Aarre Vahtera
1994   III Janne Hänninen
1995   III Janne Hänninen
1998   II Janne Hänninen
2002   II Janne Hänninen
2003   II Janne Hänninen

Linja-ajo

1934 10 km I Nils Bergholm
2003 10 km II Janne Hänninen
2005 15 km II Pasi Ahlroos

Keirin

1995   III Janne Hänninen
1998   III Janne Hänninen
2002   III Janne Hänninen

Omnium

2019   I Markus Auvinen
2019   II Arttu Pekkarinen
2021   II Trond Larsen

Pisteajo

1979 24 km II Pentti Balk
1980 24 km II Pentti Balk
2006 30 km I Pasi Ahlroos

Pariajo 20 km

1975   III Pentti Balk
      Bror Westerberg

Tandemajo 2 km

1952   II Aulis Sivén
      Aatos Wassman

Joukkuesprintti

2003   III Janne Hänninen
      Juha Aintila
      Antti Nissilä
2019   III Tommi Groundstroem
      Seppo Kettunen
      Arttu Pekkarinen

Joukkuetakaa-ajo 4 km

1933   I Åke Bergholm
      Nils Bergholm
      Jules Jura
1946   III Axel Askolin
      Vilho Lätti
      Viljo Pyykkönen
      Aarre Vahtera
1947   II Axel Askolin
      Olavi Linnonmaa
      Viljo Pyykkönen
      Aarre Vahtera
1948   I Olavi Linnonmaa
      Viljo Pyykkönen
      Aarre Vahtera
      Aatos Wassman
1949   I Paul Backman
      Vilho Lätti
      Viljo Pyykkönen
      Aarre Vahtera
1949   III Jorma Achren
      Raimo Hyväri
      Thure Sjöblom
      Aatos Wassman
1950   I Jorma Achren
      Paul Backman
      Viljo Pyykkönen
      Aarre Vahtera
1950   II Leo Berglund
      Erik Hoffström
      Aatos Sivén
      Aatos Wassman
1951   I Urban Malmberg
      Aatos Sivén
      Aulis Sivén
      Aarre Vahtera
1951   II Jorma Achren
      Leo Berglund
      Viljo Pyykkönen
      Aatos Wassman
1952   III Paul Backman
      Urban Malmberg
      Aatos Sivén
      Aulis Sivén
1955   III Leo Löfman
      Urban Malmberg
      Torolf Skogström
      Bror Westerberg
1977   III Pentti Balk
      Pertti Rantanen
      Tom Rantanen
      Matti Sivonen
1979   III Pentti Balk
      Pertti Linna
      Keijo Savolainen
      Matti Sivonen
1980   II Pentti Balk
      Harri Hiipakka
      Raimo Nieminen
      Matti Sivonen
2000   II Pasi Ahlroos
      Juha Aintila
      Niko Meriläinen
      Pekka Viikari
2001   I Pasi Ahlroos
      Jonas Bergroth
      Niko Meriläinen
      Pekka Viikari
2002   III Pasi Ahlroos
      Juha Aintila
      Jonas Bergroth
      Niko Meriläinen
2003   I Pasi Ahlroos
      Juha Aintila
      Aleksi Hoffman
      Niko Meriläinen
2004   III Pasi Ahlroos
      Juha Aintila
      Aleksi Hoffman
      Marko Törmänen
2005   III Risto Aaltio
      Pasi Ahlroos
      Niko Meriläinen
      Marko Törmänen
2006   II Risto Aaltio
      Pasi Ahlroos
      Niko Meriläinen
      Marko Törmänen
2007   III Pasi Ahlroos
      Aleksi Hoffman
      Teemu Lemmettylä
      Niko Meriläinen
2013   II Olli Aaltonen
      Pasi Ahlroos
      Janne Nurminen
      Antero Salvanto
2015   II Keijo Hirvonen
      Seppo Kettunen
      Antti Korpi
      Kari Pajanne
2016   II Pasi Ahlroos
      Seppo Kettunen
      Janis Künnap
      Kari Pajanne
2017   I Seppo Kettunen
      Janis Künnap
      Kari Pajanne
      Arttu Pekkarinen
2018   II Seppo Kettunen
      Janis Künnap
      Kari Pajanne
      Arttu Pekkarinen

Naisten suomenmestaruusmitalit

Aika-ajo

1986 1 km III Rauni Pussi
1987 1 km I Rauni Pussi
1995 500 m II Eija Lemola
2013 500 m I Jenni Kukkonen
2014 500 m III Jaana Hyvärinen
2015 500 m II Rosa Törmänen
2016 500 m III Cecilia Aintila

Takaa-ajo 3 km

1974   III Kirsti Pyykkönen
1975   II Kirsti Pyykkönen
1976   II Kirsti Pyykkönen
1977   III Kirsti Pyykkönen
1978   III Kirsti Pyykkönen
1979   II Pirjo Pyykkonen
1979   III Kirsti Pyykkönen
1980   II Kirsti Pyykkönen
1981   II Kirsti Pyykkönen
1984   II Rauni Pussi
1985   III Rauni Pussi
1986   II Rauni Pussi
1987   I Rauni Pussi
1992   II Heidi Miikkulainen
1993   II Heidi Miikkulainen
1998   II Sirpa Kouko
1999   I Sirpa Kouko
2000   I Sirpa Kouko
2001   I Sirpa Ahlroos
2002   II Sirpa Ahlroos
2007   III Heini Salovaara
2012   II Riikka Pynnönen
2013   II Riikka Pynnönen
2013   III Jaana Hyvärinen
2014   II Jaana Hyvärinen
2015   II Rosa Törmänen
2016   I Antonia Gröndahl
2016   III Minna-Maria Kangas
2017   II Antonia Gröndahl
2017   III Minna-Maria Kangas
2018   II Minna-Maria Kangas
2018   III Anna-Maria Jäpölä
2020   II Ida Sten

Eräajo

1973   III Pirjo Pyykkönen
1974   III Pirjo Pyykkönen
1976   I Pirjo Pyykkönen
1976   II Kirsti Pyykkönen
1977   I Pirjo Pyykkonen
1977   II Kirsti Pyykkönen
1978   II Kirsti Pyykkönen
1978   III Pirjo Pyykkönen
1980   III Kirsti Pyykkönen
1981   III Kirsti Pyykkonen
1994   III Eija Lemola
1995   I Eija Lemola
1996   II Eija Lemola
2001   III Sirpa Ahlroos
2008   III Heini Salovaara
2013   II Jenni Kukkonen
2015   III Rosa Törmänen

Linja-ajo

2007 10 km III Heini Salovaara
2012 10 km II Riikka Pynnönen
2015 10 km I Heidi Onger
2017 10 km III Minna-Maria Kangas
2020 10 km II Ida Sten

Keirin

2014   III Heidi Onger
2015   III Rosa Törmänen
2020   II Ida Sten

Omnium

2015   II Heidi Onger
2015   III Rosa Törmänen
2016   I Heidi Onger
2018   III Antonia Gröndahl
2019   III Ida Sten

Pisteajo

2019 20 km II Ida Sten
2020 20 km II Aino Hämäläinen

Parisprintti

2011   III Laura Lilja
      Vilma Alanko
2013   III Jenni Kukkonen
      Riikka Pynnönen
2014   II Jaana Hyvärinen
      Heidi Onger
2015   II Heidi Onger
      Rosa Törmänen

Joukkuetakaa-ajo 4 km

2013   I Jaana Hyvärinen
      Laura Lilja
      Riikka Pynnönen
      Emma Sten
2015   I Cecilia Aintila
      Tuulikki Laakkonen
      Heidi Onger
      Rosa Törmänen
2016   I Cecilia Aintila
      Antonia Gröndahl
      Minna-Maria Kangas
      Rosa Törmänen
2017   I Antonia Gröndahl
      Minna-Maria Kangas
      Heidi Onger
      Vilhelmiina Suvisaari
2020   I Wilma Aintila
      Aino Hämäläinen
      Heidi Onger
      Ida Sten

Juniorien suomenmestaruusmitalit

Aika-ajo 1 km

1977 (M15) III Peter Rantanen
1978 (M16) I Peter Rantanen
1979 (M18) III Peter Rantanen
1994 (M16) II Oscar Stenström
1996 (M16) III Jouni Saarikko
1997 (M16) I Jouni Saarikko
1999 (M16) III Niko Meriläinen
1999 (M18) II Jouni Saarikko
2001 (M16) III Morten Lindeberg
2001 (M18) III Niko Meriläinen
2001* (N16) III Heljä Korhonen
2002 (M16) I Antti Nissilä
2003 (M16) II Risto Aaltio
2003 (M16) III Antti Kutinlahti
2003 (M18) II Antti Nissilä
2003* (N18) II Heljä Korhonen
2004 (M18) I Risto Aaltio
2004* (N16) II Jonna Somervuori
2005 (M18) I Risto Aaltio
2005* (N16) II Silla Tenkula
2005* (N18) II Jonna Somervuori
2005* (N18) III Heini Salovaara
2006 (M18) I Risto Aaltio
2006* (N18) I Silla Tenkula
2006* (N18) II Heini Salovaara
2007* (N18) II Silla Tenkula
2008* (N18) III Laura Lilja
2011* (N18) I Vilma Alanko
2015* (N18) I Cecilia Aintila
2016 (M18) III Saku Turkulainen
2017* (N18) III Vilhelmiina Suvisaari
2018 (M16) I Waldemar Aintila
2020* (N18) II Aino Hämäläinen
2022* (N18) I Wilma Aintila
2022* (N18) II Sofia Alhonen

*) = 500 m

Takaa-ajo 2 km

1973* (N17) II Kirsti Pyykkönen
1987 (N18) I Heidi Miikkulainen
1994 (M16) I Oscar Stenström
1996 (M16) II Jouni Saarikko
1997 (M16) I Jouni Saarikko
1997 (M16) III Joonas Okkonen
1998* (M18) III Jouni Saarikko
1999 (M16) III Niko Meriläinen
2000 (M16) III Antti Kosonen
2000* (M18) III Niko Meriläinen
2001* (M18) I Niko Meriläinen
2001 (N16) III Heljä Korhonen
2002 (M16) II Antti Nissilä
2002 (N18) II Heljä Korhonen
2003 (M16) II Risto Aaltio
2003 (M16) III Antti Kutinlahti
2003 (N16) I Jonna Somervuori
2003 (N18) I Heljä Korhonen
2004 (M16) I Risto Aaltio
2004 (M16) III Anton Aro
2004* (M18) II Aleksi Hoffman
2004 (N16) I Jonna Somervuori
2004 (N16) III Aino Huxley
2005* (M18) I Risto Aaltio
2005* (M18) III Antti Kutinlahti
2005 (N18) III Heini Salovaara
2006* (M18) I Risto Aaltio
2006 (N16) I Laura Lilja
2006 (N18) I Heini Salovaara
2006 (N18) II Jonna Somervuori
2007 (N18) III Laura Lilja
2008 (N18) I Laura Lilja
2013 (N16) II Cecilia Aintila
2014 (N18) I Cecilia Aintila
2015 (N18) I Cecilia Aintila
2017 (N18) III Vilhelmiina Suvisaari
2018 (M16) I Waldemar Aintila
2020 (N18) III Aino Hämäläinen
2022 (N18) I Wilma Aintila
2022 (N18) II Sofia Alhonen

*) = 3 km

Eräajo

1933 (M18) I Nils Bergholm
1935 (M18) I Holger Wistbacka
1951 (M18) III Urho Hyytiäinen
1993 (M18) III Janne Hänninen
1995 (M16) III Jouni Saarikko
1996 (M16) II Jouni Saarikko
1996 (M18) II Joonas Okkonen
1996 (M18) III Jouni Saarikko
1997 (M16) I Jouni Saarikko
1998 (M18) II Joonas Okkonen
1999 (M16) III Niko Meriläinen
1999 (M18) II Joonas Okkonen
2000 (M16) II Antti Nissilä
2000 (M16) III Mika Kannisto
2000 (M18) II Mika Kannisto
2001 (M16) III Morten Lindeberg
2001 (M18) III Mika Kannisto
2002 (M16) I Antti Nissilä
2002 (M18) III Filip Bäckström
2003 (M16) II Risto Aaltio
2003 (M16) III Panu Pitkänen
2003 (M18) II Antti Nissilä
2004 (M16) I Risto Aaltio
2004 (M16) III Panu Pitkänen
2004 (M18) II Antti Nissilä
2006 (M18) I Risto Aaltio
2018 (M16) I Waldemar Aintila
2022 (N18) I Wilma Aintila
2022 (N18) II Sofia Alhonen

Keirin

1997 (M18) II Jouni Saarikko
1998 (M18) I Jouni Saarikko
1999 (M18) II Jouni Saarikko
2003 (M18) I Antti Nissilä
2003 (M18) II Risto Aaltio
2004 (M18) II Antti Nissilä
2006 (M18) I Risto Aaltio

Joukkuetakaa-ajo 4 km

1978* (M18) III Rauli Lindgren
      Peter Rantanen
      Tom Rantanen
1996 (M18) III Joonas Okkonen
      Jouni Saarikko
      Aaro Tuominen
1997 (M18) III Joonas Okkonen
      Jouni Saarikko
      Aaro Tuominen
1998 (M18) I Niko Meriläinen
      Joonas Okkonen
      Jouni Saarikko
1999 (M18) I Niko Meriläinen
      Joonas Okkonen
      Jouni Saarikko
2000 (M18) I Jonas Bergroth
      Antti Kosonen
      Niko Meriläinen
2001 (M18) I Jonas Bergroth
      Filip Bäckström
      Niko Meriläinen
2001 (M18) III Mika Kannisto
      Morten Lindeberg
2002 (M18) III Jonas Bergroth
      Filip Bäckström
      Antti Nissilä
2003 (M18) II Risto Aaltio
      Aleksi Hoffman
      Antti Nissilä
2003 (M18) III Antti Kutinlahti
      Panu Pitkänen
      Oscar Sykäri
2006 (M18) II Laura Lilja
      Heini Salovaara
      Jonna Somervuori
2016 (M18) I Waldemar Aintila
      Rasmus Anttila
      Saku Turkulainen

*) = 3 km

Masters ikäluokkamestaruusmitalit

Aika-ajo 1 km

1998 (M30) III Juha Aintila
2000 (M30) I Pasi Ahlroos
2000 (M30) II Juha Aintila
2001 (M30) I Pasi Ahlroos
2001 (M30) III Juha Aintila
2002 (M30) III Pasi Ahlroos
2003 (M30) I Pasi Ahlroos
2003 (M30) II Juha Aintila
2004 (M30) II Juha Aintila
2004 (M30) III Pasi Ahlroos
2005 (M30) III Pasi Ahlroos
2005* (M50) III Robert Segercrantz
2006 (M30) III Pasi Ahlroos
2006* (M50) III Robert Segercrantz
2008 (M30) III Pasi Ahlroos
2010 (M40) III Pasi Ahlroos
2012 (M40) III Harri Rajaniemi
2013 (M40) II Tommi Nieminen
2013 (M30) III Janne Nurminen
2013* (M50) II Harry Strömberg
2014 (M40) II Tommi Nieminen
2014* (M50) III Harry Strömberg
2016 (M40) III Seppo Kettunen
2017 (M30) II Janis Künnap
2018 (M30) II Janis Künnap
2018 (M40) II Tommi Groundstroem
2018 (M40) III Kari Pajanne
2019* (M50) III Tommi Groundstroem
2020 (M40) III Janis Künnap
2022* (M60) I Reijo Kähäri
2022* (M60) II Antti Haavisto

*) = 500 m

Takaa-ajo 3 km

1998 (M30) III Juha Aintila
2000 (M30) I Pasi Ahlroos
2000 (M30) II Juha Aintila
2000 (M50) II Toivo Outinen
2000 (M50) III Juha Sameri
2001 (M30) I Pasi Ahlroos
2002 (M30) I Pasi Ahlroos
2002 (M30) II Juha Aintila
2003 (M30) I Pasi Ahlroos
2003 (M30) III Juha Aintila
2004 (M30) I Pasi Ahlroos
2004 (M30) II Marko Törmänen
2005 (M30) I Pasi Ahlroos
2005 (M30) II Marko Törmänen
2006 (M30) I Pasi Ahlroos
2007 (M30) I Pasi Ahlroos
2008 (M30) I Pasi Ahlroos
2008 (M30) III Marko Törmänen
2009 (M30) I Pasi Ahlroos
2010 (M30) III Pasi Ahlroos
2010 (M40) I Pasi Ahlroos
2011 (M40) I Pasi Ahlroos
2012 (M40) I Pasi Ahlroos
2013 (M30) III Janne Nurminen
2013 (M40) I Pasi Ahlroos
2013 (M40) II Tommi Nieminen
2013 (M40) III Antero Salvanto
2013* (M50) I Kari Pajanne
2014 (M40) II Pasi Ahlroos
2014 (M40) III Kari Pajanne
2014* (M50) I Kari Pajanne
2015 (M40) III Seppo Kettunen
2015* (M50) I Kari Pajanne
2016 (M30) III Janis Künnap
2016 (M40) III Seppo Kettunen
2016* (M50) I Kari Pajanne
2017 (M30) III Janis Künnap
2017 (M40) I Juha Kettunen
2017* (M50) I Kari Pajanne
2018 (M30) I Janis Künnap
2018 (M40) I Kari Pajanne
2018 (M40) III Juha Kettunen
2018* (M50) I Kari Pajanne
2019 (M40) III Juha Kettunen
2020 (M40) II Janis Künnap
2020* (M50) I Kari Pajanne
2020* (M50) II Jere Ahonen
2021 (M30) I Trond Larsen
2021 (M50) II Kari Pajanne
2021 (M50) III Jere Ahonen
2021* (M60) I Antti Haavisto
2021* (M60) II Tommi Groundstroem
2022 (M40) III Juha Kettunen
2022* (M60) II Reijo Kähäri
2022* (M60) III Antti Haavisto

*) = 2 km

Eräajo

1944 (M35) III Lars Lönnfors
1945 (M35) III Lars Lönnfors
1946 (M35) I Per-Olof Nurmi
1946 (M35) III Armas Laaksonen
1947 (M35) II Per-Olof Nurmi
1948 (M35) II Per-Olof Nurmi
1949 (M35) III Erik Forsberg
1950 (M35) III Birger Ostrow
1952 (M35) I Thure Sjöblom
1998 (M30) I Juha Aintila
1999 (M30) I Juha Aintila
2000 (M30) I Juha Aintila
2001 (M30) I Pasi Ahlroos
2001 (M30) II Juha Aintila
2002 (M30) III Juha Aintila
2003 (M30) I Juha Aintila
2004 (M30) I Juha Aintila
2008 (M40) III Juha Aintila
2010 (M40) III Juha Aintila
2010 (M40) I Juha Aintila
2012 (M40) II Harri Rajaniemi
2019 (M40) II Tommi Groundstroem

Nuorten ikäluokkamestaruusmitalit

Aika-ajo 500 m

1995 (M14) I Jouni Saarikko
1995 (M14) III Mika Kannisto
1996 (M12) I Matti Lehikoinen
1996 (M12) III Mika Kannisto
1996 (M14) III Lari Maijanen
1997 (M12) I Matti Penttinen
1997 (M14) II Lari Maijanen
1998 (M10) III Kim Levander
1998 (M12) II Jani Kannisto
1998 (M12) III Aleksi Hoffman
1998 (M14) III Mika Kannisto
1999 (M10) I Niko Salkola
1999 (M10) II Joni Karonen
1999 (M10) III Teemu Vallenius
1999 (M12) III Antti Kutinlahti
1999 (M14) II Matti Penttinen
1999 (M14) III Antti Nissilä
1999 (N14) III Emmi Heikkinen
2000 (M10) II Topi Sykäri
2000 (M12) I Risto Aaltio
2000 (M12) III Niko Salkola
2000 (M14) I Antti Nissilä
2000 (M14) II Aleksi Hoffman
2000 (N12) II Mariko Sero
2000 (N12) III Anni Korhonen
2000 (N14) III Sini Ruokonen
2001 (M10) III Otto Tötterman
2001 (M12) I Niko Salkola
2001 (M12) II Anton Aro
2001 (M12) III Topi Sykäri (s.a.)
2001 (M12) III Teemu Vallenius (s.a.)
2001 (M14) II Risto Aaltio
2001 (N10) III Bianca Sero
2001 (N12) III Laura Lilja
2001 (N14) III Sini Ruokonen
2002 (M12) I Topi Sykäri
2002 (M14) I Risto Aaltio
2002 (M14) II Panu Pitkänen
2002 (N12) III Bianca Sero
2002 (N14) III Mariko Sero
2003 (M14) I Anton Aro
2003 (M14) II Topi Sykäri
2004 (N10) III Emilia Riikonen
2004 (N12) I Iiris Aaltio
2004 (N14) II Laura Lilja
2010 (N14) II Cecilia Aintila
2012 (M10) II Waldemar Aintila
2013 (N10) II Wilma Aintila
2014 (M12) I Waldemar Aintila
2014 (N10) I Wilma Aintila
2015 (M14) III Waldemar Aintila
2015 (N10) I Emilia Manninen
2015 (N12) III Wilma Aintila
2016 (M14) I Waldemar Aintila
2016 (N10) II Sofia Alhonen
2016 (N12) I Wilma Aintila
2017 (N10) II Sofia Alhonen
2017 (N14) II Wilma Aintila
2018 (N12) II Sofia Alhonen
2018 (N14) I Wilma Aintila
2019 (N12) III Sofia Alhonen
2020 (N16) II Wilma Aintila
2020 (N16) II Wilma Aintila
2022 (N14) II Lilja Ruotsalainen
2022 (N16) III Sofia Alhonen

(s.a.) = sama aika

Takaa-ajo 2 km

 

1995 (M14) I Jouni Saarikko
1995 (M14) II Joonas Okkonen
1996 (M14) II Lari Maijanen
1996 (M14) III Jouni Levo
1996 (M12) II Matti Lehikoinen
1999 (M10) I Niko Salkola
1999 (M10) II Teemu Vallenius
1999 (M10) III Joni Karonen
1999 (M14) II Antti Nissilä
1999 (N12) II Susanna Salkola
1999 (N14) I Annina Kosonen
1999 (N14) II Emmi Heikkinen
2000 (M10) I Topi Sykäri
2000 (M12) I Risto Aaltio
2000 (M12) III Niko Salkola
2000 (M14) I Antti Nissilä
2000 (M14) II Aleksi Hoffman
2000 (N12) I Anni Korhonen
2000 (N12) III Jonna Somervuori
2000 (N14) II Susanna Salkola
2000 (N14) III Emmi Heikkinen
2001 (M12) I Niko Salkola
2001 (M12) II Anton Aro
2001 (M12) III Topi Sykäri
2001 (M14) III Risto Aaltio
2001 (N10) III Bianca Sero
2001 (N12) I Anni Korhonen
2001 (N14) I Susanna Salkola
2002 (M12) I Topi Sykäri
2002 (M14) I Risto Aaltio
2002 (M14) II Panu Pitkänen
2002 (N10) I Iiris Aaltio
2002 (N10) III Erika Sero
2003 (M14) I Anton Aro
2003 (M14) II Topi Sykäri
2004 (N10) III Emilia Riikonen
2004 (N14) II Laura Lilja
2008 (N12) III Cecilia Aintila
2009 (N12) I Cecilia Aintila
2010 (N14) II Cecilia Aintila
2012 (M10) II Waldemar Aintila
2013 (M12) III Waldemar Aintila
2013 (N10) III Wilma Aintila
2014 (M12) I Waldemar Aintila
2014 (N10) I Wilma Aintila
2015 (M14) III Waldemar Aintila
2015 (N10) I Emilia Manninen
2015 (N12) II Wilma Aintila
2016 (M14) I Waldemar Aintila
2016 (N10) II Sofia Alhonen
2016 (N12) I Wilma Aintila
2017 (N10) II Sofia Alhonen
2017 (N14) II Wilma Aintila
2018 (N12) II Sofia Alhonen
2018 (N14) I Wilma Aintila
2019 (N12) I Sofia Alhonen
2020 (N16) I Wilma Aintila
2021 (N12) II Sandra Ingves
2021 (N14) III Sofia Alhonen
2021 (N16) II Erika Ingves
2022 (N14) II Lilja Ruotsalainen
2022 (N16) II Sofia Alhonen